NASZE PORTFOLIO

Fotorealistyczne wizualizacje wnętrz to nic innego jak umieszczenie konkretnego produktu w zaaranżowanym pomieszczeniu w taki sposób, aby pokazać jego przykładowe zastosowanie oraz uwypuklić jego jakość.

ANIMACJE 3D DRZWI STALOWYCH

Animacje 3D wykonane dla polskiego producenta drzwi stalowych.

WIZUALIZACJE I ANIMACJE 3D LUSTER ŁAZIENKOWYCH

Na zlecenie klienta wykonaliśmy wizualizacje 3D oraz animacje luster łazienkowych wraz ujęciami ukazującymi detale produktu.

LUSTRA ŁAZIENKOWE – WIZUALIZACJE 3D

Wizualizacja 3D jest niezwykle przydatnym narzędziem dla producentów, ponieważ pozwala na prezentację produktów w atrakcyjny i przekonujący sposób, co przekłada się na wzrost sprzedaży, oszczędność czasu i kosztów, a także możliwość testowania różnych wariantów produktu.

WIZUALIZACJE 3d MEBLI ŁAZIENKOWYCH

Wizualizacje 3D na zlecenie producenta szafek łazienkowych Oristo. Wizualizacje zostały wykonane w dwóch ujęciach ukazując bryłe szafki podumywalkowej.

WIZUALIZACJE 3D MEBLI DZIECIĘCYCH – packshot

Zlecenie wykonaliśmy dla producenta mebli dziecięcych. Packshoty zostały wykonane na białym tle i w kilku wariantach kolorystycznych.

Lustra w ramie oraz z led

Dla polskiego producenta wykonaliśmy wizualizacje 3D luster w ramie oraz z oświetleniem LED z aranżacją.

SAUNA PAROWA

Wizualziacja 3D sauny parowej przedstawionej w jej docelowym miejscu użytkowania.

LUSTRA – WIZUALIZACJE 3D

Aranżacje ukazujące lustra w różnych formatach. Na wizualizacje zostały również ukazane detale danych produktów.

WIZUALIZACJE 3d REGAŁÓW

Zlecenie wykonane dla niemieckiego producenta regałów na wino. Wizualizacje zostały wykonane w pomieszczeniu oraz na białym tle.

MEBLE – WIZUALIZACJE 3D

Rendery mebli łazienkowych wykonane dla polskiego producenta Oristo.

WIZUALIZACJE 3d WANIEN NAROŻNYCH

Wizualizacje 3D przedstawiające wannę dla osób starszych. Zlecenie wykonane dla sklepu internetowego

Kosmetyki Packshot

Rendery kosmetyków typu Studio / Packshot z tłem oraz bez tła w formacie PNG. Przedstawienie produktu z białym tłem idealnie nadaje się do prezentacji na liście produktów sklepu internetowego lub na miniaturkę ofert Allegro.

WIZUALIZACJE 3d SZKLANYCH DRZWI PRZESUWNYCH

Realizacja wizualizacji 3d dla producenta drzwi. Wizualizacje wykonane są w “studio”. Ukazują produkt w całości oraz jego najważniejsze detale.

WIZUALIZACJE 3d WANIEN WOLNOSTOJĄCYCH ORAZ PÓŁKI

Wizualizacje 3D wykonane dla producenta wanien i akcesoriów łazienkowych Bathiva. Na życzenie Klienta wykonaliśmy wizualizacje na jednolitym tle typu Studio oraz z aranżacją.

WIZUALIZACJE 3d DRZWI STALOWYCH PRZEMYSŁOWYCH

Projekt wizualizacji drzwi stalowych przemysłowych. Na zamówienie wykonane zostały wizualizacje na jednolitym tle w studio oraz z aranżacją.

WIZUALIZACJE 3d DRZWI STALOWYCH LOFT

Realizacja projektu drzwi stalowych z aranżacją dla zagranicznego producenta. Rendery przedstawiają produkt w jego naturalnym otoczeniu oraz najważniejsze detale.

WIZUALIZACJE 3d PRZYŁBIC I TABLIC Z PLEXI – packshot

Wizualizacje 3D dla producenta produktów wykonanych z plexi. Na życzenie klienta wizualizacje produktów zostały wykonane w studio / packshot na całkowicie białym tle według wymagań serwisu Allegro oraz z aranżacją. 

WIZUALIZACJE 3d PRODUKTOWE

Wizualizacje na jasnym tle wykonane dla polskiej marki produkującej akcesoria łazienkowe. Rendery zostały wykonane na jednolitym tle w “studio”.

WIZUALIZACJE 3d WANIEN WOLNOSTOJĄCYCH

Wizualizacje wanien wolnostojących. Projekty zostały wykonane z aranżacją i w studio w dużej rozdzielczości do druku wielkoformatowego.

WIZUALIZACJE 3d GŁOŚNIKÓW

Projekt wizualizacji dla znanego polskiego producenta kolumn głośnikowych. 

Translate »