PORTFOLIO

Animacje 3D wykonane dla niemieckiego producenta wanien wolnostojących.

Wizualizacje 3D na zlecenie producenta szafek łazienkowych Oristo. Wizualizacje zostały wykonane w dwóch ujęciach ukazując bryłe szafki podumywalkowej.

Wizualizacje 3D półki wannowej wykonane dla producenta wanien i akcesoriów łazienkowych Bathiva. Na życzenie Klienta wykonaliśmy wizualizacje na jednolitym tle typu Studio oraz z aranżacją w tym przypadku z wanną. 

Realizacja wizualizacji dla producenta kabin natryskowych. Wizualizacje wykonane są w “studio“. Ukazują produkt w całości oraz jego najważniejsze detale.

Projekt wizualizacji drzwi stalowych przemysłowych. Na zamówienie wykonane zostały wizualizacje na jednolitym tle w studio oraz z aranżacją.

Wizualizacje 3D produktowe czarnych umywalek wykonane dla sklepu internetowego z wyposażeniem łazienkowym.

Wizualizacje 3D dla producenta produktów wykonanych z plexi. Na życzenie klienta wizualizacje produktów zostały wykonane w studio na całkowicie białym tle według wymagań serwisu Allegro oraz z aranżacją. 

Wizualizacje na jasnym tle wykonane dla polskiej marki produkującej akcesoria łazienkowe. Rendery zostały wykonane na jednolitym tle w “studio”.

Projekt wizualizacji z aranżacją dla producenta mebli.

Realizacja projektu drzwi stalowych z aranżacją dla zagranicznego producenta. Rendery przedstawiają produkt w jego naturalnym otoczeniu oraz najważniejsze detale.

Projekt wizualizacji dla znanego polskiego producenta kolumn głośnikowych. 

Wizualizacje przedstawiające stalowe drzwi przesuwne. Na życzenie klienta zostały wykonane wizualizacje na jasnym tle “studio” oraz z aranżacją

Wizualizacje wanien wolnostojących. Projekty zostały wykonane z aranżacją i w studio w dużej rozdzielczości do druku wielkoformatowego.

Translate »